מדיניות משלוחים:

ינון אהרונסון להלן "האתר" או "מפעיל האתר" מצהיר בזאת כי יש לו הסמכות והאחריות לחלוקת מוצרים מבית העסק ללקוחות האתר.

ידוע כי המוצר אשר מוגדר בעמוד המוצרים ובדף הראשי, יסופק לאחר השלמת תהליך הרכישה במלואו, לאחר שההזמנה נקלטה במערכת האתר וקיבלה אישור של חברת האשראי. אלא אם צוין במפורש אחרת, המוצרים יסופקו ע"י ינון אהרונסון דרך חברת הדואר.

זמני האספקה למוצר מרגע קבלת האישור על רכישה יגיע תוך 7 ימי עסקים, "ימי עסקים", קרי, כל יום למעט שישי, שבת, ערבי חג וחגי ישראל. מספר הימים לאספקת המוצר ימנה החל מיום קבלת אישור לעסקה מחברת כרטיס האשראי של המשתמש.

המוצר יסופק לכתובת אשר צוינה והוקלדה על ידי המשתמש ותוך עמידה במועד המשלוח הנקוב, אלא אם צוין אחרת ולמעט עיכובים עקב מצב בטחוני ו/או הגבלות ממשלתיות.

מדיניות אחריות למוצר:

ינון אהרונסון מצהיר בזאת כי המוצר ארוז ואטום באריזה המתאימה לסוג ואופי המוצר.

הלקוח יפנה לחברה בתוך 7 ימים מיום היווצרות הטענה בגין כל פגם או לקוי מסיבה כלשהי, בצירוף אסמכתא נדרשת להוכחת טענתו. מפעיל האתר ישיב בתוך זמן סביר לאחר שבדק את טענת הלקוח.

ביטול עסקה על ידי משתמש:

רק המשתמש שביצע את ההזמנה עם פרטיו האישיים רשאי לבצע ביטול הזמנה בכתב בהתאם ובכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א – 1981, והתקנות שתוקנות מכוחו.

כל החזר כספי שיינתן על ידי האתר יועבר אך ורק לכרטיס האשראי דרכו שולמה הרכישה, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. בהתאם להוראות החוק יינתן החזר כספי.

המשתמש רשאי לבטל עסקה במתן הודעה למפעיל האתר כנדרש על פי חוק: בעל פה, כתב, דואר רשום, דואר אלקטרוני או על ידי אזור יצירת הקשר באתר.

קבלת מוצרים והזמנה באתר: 
הרוכש או הגולש מצהיר כי הוא מעל גיל 18 ויש לו את הסמכות המשפטית לרכוש את המוצר.
ידוע כי כרטיס אשראי שנימסר על ידי גולש אם וכאשר סורב ע"י חברת האשראי מהווה ראיה לביטול העסקה מבחינת החברה/האתר.
לא יאושרו עסקאות לבעלי כרטיס אשראי חסום ו/או מוגבל לשימוש בדרך כלשהי.